Listopad 2008

25. kapitola - Finále, 2. část

30. listopadu 2008 v 21:30 | shameless |  Zemřít... a žít navždy
Tak... je to tu. Poslední kapitola. Skoro rok života se pro nás chýlí ke konci. Byly to občas nervy, neobešlo se to bez rozporů až hádek, ale myslím, že se obě shodneme na tom, že pro nás tahle povídka byla především spousta zábavy :)
Doufáme, že se vám bude závěr líbit. Myslím, že na povídku, která vznikla jen díky jedné bezvýznamné poznámce při psaní něčeho úplně jiného, to Zemřít... a žít navždy dotáhla docela daleko. Tak na ni snad nezapomenete!
P.S.: Zvažujeme epilog, chcete ho? :)
P.P.S.: Děkujeme za hlasování v anketě, výsledky jsou... zajímavé XD

Enjoy!


24. kapitola - Finále, 1. část

24. listopadu 2008 v 20:34 | shameless |  Zemřít... a žít navždy
Předposlední kapitola. Mám dojem, že v konstrukci románu se tomu říká rozuzlení...? No prostě, většina našich milých bishounenů pohromadě, to je rozhodně třaskavá směs, nemyslíte? První část finále, ta dnešní, je spíš vysvětlovací, na akci si murphyžel (murphydík?) musíte ještě počkat. Ale myslím, že se i tak pobavíte...
Ještě jedna věc. U kapitoly je vložená anketa. Jsme obě velmi zvědavé na její výsledky, takže prosím - hlasujte! Zabere vám to asi tak tři vteřiny a nám to pomůže ukojit zvědavost :) (A nebojte, my si hlásnem taky.)
Enjoy!


23. kapitola - Navždy slepeni

11. listopadu 2008 v 21:53 | shameless |  Zemřít... a žít navždy

Po dlouhé době ahoj všem :) Tak nějak nevím, co sem psát... hmm... snad jen, že v téhle kapitole nabízíme přírodní alternativu lepidel... koneckonců, jak všichni víme, Kores stejně lepí asi tak jako Panzani...

Rating: 18+