16. kapitola - Vzpomínka

27. srpna 2008 v 23:41 | shameless |  Zemřít... a žít navždy
Radujte se, je to tady. Zase jednou nějaká ta popisná pasáž...
Rating: 18+

Ležel vedle něj a tiskl ho v pevném objetí. Když se Tsuzuki vymanil ze shonu, který vládl na ošetřovně, a jeho mysl byla zase natolik volná, aby se zatoulala na nechtěná místa, ovládl Tsuzukiho tělo třas, který ne a ne zmizet. Niwa ho držel, jak nejpevněji dovedl, a občas mu zašeptal něco uklidňujícího.
"Další... kvůli mně..." opakoval Tsu každou chvíli, čímž si vysloužil pevnější přitisknutí nebo něžný polibek. Po nějaké době se Niwa rozhodl něco s tím provést.
"Tsu, no tak, už na to nemysli. Nemusíš se tím schválně trápit. Nebyla to tvoje chyba. Nikdy to nebyla tvoje chyba. Prostě jen nejsi všemocný. Nikdo nejsme. Některé věci prostě nejsou v tvých silách."
Tsuzuki ho poslouchal, ale nereagoval. Niwa strčil ruce pod jeho košili a přejížděl mu prsty po zádech.
"Pojď myslet na něco jiného, Tsu," zašeptal. Tsuzuki se na něj zmateně podíval.
"Děláš si legraci?" pronesl konečně celkem duchapřítomně. "Jak můžeš... v takové situaci..."
Niwa se ušklíbl a sjel rukama po Tsuzukiho zádech dolů, pod opaskem kalhot a ještě dál.
"Niwo..." zaprotestoval Tsuzuki nejistě. Niwa pevně sevřel v dlaních jeho půlky a přitiskl svůj rozkrok k Tsuzukiho.
"Myslím, Tsuzuki, že tohle je to pravé, co bychom v téhle situaci měli udělat," řekl pevně a případným protestům zabránil svými rty. Tsuzuki už se mu bránit nepokoušel, v obličeji však měl stále skeptický výraz a příliš se nezapojoval.
"Tam někde leží jeho tělo, chápeš?" řekl nemístně. Niwa prudce zvedl hlavu.
"Jestli jsi mě chtěl znechutit, tak se ti to povedlo," oznámil mu mírně naštvaně, přesto se neodtáhl. "Hele, Muraki je hnusný vrah. To, co se stalo venku, to je jen a jen jeho vina. Víš moc dobře, jak se ti snaží zničit život. Nemůžeš ho přece nechat vyhrát. Tím, že tady budeme ležet a myslet na mrtvé..." na chvíli se zarazil, "...tedy, na normálně mrtvé, víš, jak to myslím... tak tím ničeho nedocílíme. Když teď dovolíš, abych odvedl tvé myšlenky na mnohem lepší místa, budeš se cítit líp. Slibuju."
Tsuzuki konečně přikývl a zadíval se Niwovi do očí.
"Hisoka chodí s doktorem. Není to hezké?" řekl najednou. Niwa se usmál.
"Je. Ale mnohem hezčí je, že já chodím s tebou."
"To je pravda," zamumlal Tsuzuki a přitáhl si Niwu k polibku. Ten, když už se mu povedlo Tsuzukiho rozptýlit, za žádnou cenu nehodlal dopustit, aby se to zase pokazilo. Jazykem kroužil kolem jeho rtů, aby občas zabloudil dovnitř, a rukama laskal každé místo, na které dosáhl, přičemž se mu občas povedlo rozepnout nějaký knoflíček, který se mu připletl do cesty.
"Chceš to, Tsu? Řekni."
Tsuzuki se zachvěl, neboť mu Niwa právě přejížděl ukazováčkem okolo bradavky.
"Tak pověz, co bys chtěl?"
"Dolů..." zasténal Tsuzuki. "Chci tě... tam... prosím."
"Dolů?" zasmál se Niwa tiše. Sesunul se k Tsuzukiho nohám a políbil ho na koleno. "Tady?"
"Niwo!" zaskučel Tsu. "Prosím."
King se natáhl a jazykem přejel po vnitřní straně Tsuzukiho stehna.
"Nezlob mě. Prosím."
"Už nebudu, neboj," zavrněl Niwa spokojeně a přejel špičkou jazyka přesně tam, kde si to Tsuzuki přál. Tsuzukiho sten projel jeho tělem jako elektřina, takže neváhal a popadl celé jeho vzrušení do úst. Tmavé chloupky ho pošimraly na nose, když se začal pohybovat nahoru dolů. Tsuzuki se vrtěl a nadzvedával boky a Niwa ho nechal, protože byl nadšený, že mu způsobuje něco tak krásného. Po chvilce se už nedokázal ovládat. Tsuzukiho penis byl nádherně vlhký, takže se Niwa zvedl a přesunul se nad svého přítele. Tsuzukimu se rozšířily zorničky, když sledoval toho nádherného muže, jak se na něj pomalu nabodává. Rozkoší zatínal všechny svaly a musel se soustředit, aby nezapomněl dýchat. Niwa se začal mírně pohybovat a ten pohyb vypadal tak svůdně, že se Tsuzuki neudržel a jen po pár vteřinách poslal do Niwova těla spršku horké tekutiny. Niwa se zachvěl, ten pocit byl dokonalý. Popadl do ruky svou vlastní chloubu, ale než stihl cokoli udělat, pocítil nepříjemné brnění v hlavě. To brnění se stupňovalo a bylo čím dál protivnější, až to Niwa nevydržel a chytil se za hlavu. Tsuzuki si toho hned všiml.
"Co se děje?" vyhrkl a zvedl se do sedu. "Niwo, co je? Bolí tě něco?"
King však nereagoval, stále si držel hlavu, oči pevně zavřené. Pak najednou, jako by mu pod očními víčky prolétl blesk, vše se rozjasnilo... a Niwa cítil na svém těle ty cizí ruce, cítil tu cizí tvrdou věc, jak...
"Nee," vykřikl a odskočil od Tsuzukiho na druhou stranu postele. Schoulil se do rohu a snažil se celý skrýt za svýma rukama. Tsuzuki ho chvíli vyděšeně sledoval, pak se k němu přesunul a přinutil ho podívat se na něj.
"Řekni mi, co se stalo? Niwo! Bolí tě něco? No tak pověz!"
Niwa jen kroutil hlavou a odmítal promluvit. Tsuzuki se ho pokusil obejmout, ale Niwa ho surově odstrčil.
"Nesahej na mě!" zavrčel a znělo to napůl vztekle, napůl vyděšeně. Tsuzuki netušil, co si má počít. Chvíli na něj jen hleděl, pak vzal aspoň deku a přehodil ji přes Niwu, opatrně, aby se ho nedotkl.
"Co se stalo? Něco jsem ti provedl?" ozval se Tsu znovu po pár minutách. King, obličej zabořený v dece, se při zvuku jeho hlasu zavrtěl, ale nepromluvil.
"No tak, Niwo, začínáš mě děsit. Mám zavolat doktora? Co mám dělat? Prosím..."
Konečně vzhlédl a Tsuzuki se polekal jeho výrazu. Nejspíš proto, že z něj absolutně nedokázal rozeznat jakékoli Niwovy pocity. Niwa se tvářil prostě nepřítomně. Jako by tam vůbec nebyl.
"Nic se neděje," pronesl překvapivě klidným hlasem. "Promiň, že jsem tě vyděsil. Omlouvám se."
Tsuzuki vytřeštil oči.
"To si děláš srandu? Po tom, co jsi tady předvedl, mi řekneš, že se nic neděje?"
King se zamračil. "Omlouvám se."
Tsuzuki zakroutil hlavou a přisunul se k němu blíž. "Niwo. Nemusíš se bát. Řekni mi to." Objal ho kolem ramen. Niwa sebou trhnul, jako kdyby chtěl uhnout, ale neudělal to.
"Ne, promiň, Tsu. Opravdu o nic nejde. Netrap se tím." Otočil se k němu čelem a pevně ho objal. Tsuzuki se jen překvapeně nechal držet.
"Ne. Něco se stalo a je to vážné. Řekni mi to. Nebo snad chceš, abych sem přivedl Hisoku? On by to z tebe vytáhl," začal Tsuzuki vyhrožovat.
"Proč to děláš? Proč to nenecháš být?"
"Nevěříš mi?" ohradil se Tsuzuki. Niwa se zamračil.
"Jistě že ti věřím. Ale tohle je... nechce se mi..."
Těžce si povzdechl a opřel si hlavu o Tsuzukiho rameno. Ten ho pohladil po vlasech a vtiskl mu do nich jemný polibek.
"Já... vzpomněl jsem si... hm... na to, jak jsem zemřel," zamumlal Niwa skoro nezřetelně. Tsuzuki mlčel a nepřerušoval ho. "Vlastně..." opravdu mu dělalo problém to ze sebe dostat. "...na to, co bylo před tím, než jsem zemřel." Tsuzuki pomalu vzhlédl.
"Předtím?"
Niwa se zatvářil bolestně a přikývl. "Na Murakiho... víš... co mi..." Tsuzuki vytřeštil oči, když mu to pomalu došlo. Položil dlaň na Niwovu tvář a když chtěl ještě něco říct, překryl mu prstem rty.
"Pšššt, to nic. Nemysli na to," zašeptal a vlezl si k němu pod deku. Opatrným tlakem ho položil na postel a uvelebil se vedle něj. Byl trochu zmatený, protože netušil, jak by ho vlastně měl utěšovat. Přitiskli se k sobě a prostě jen tak leželi. "Muraki nám zaplatí," šeptal si pro sebe. "Za všechny mrtvé, za tebe... i za Hisoku." Niwa na něj tázavě pohlédl, ale Tsu zakroutil hlavou. "Spi."
* * *
Ráno v jídelně nemluvil nikdo o ničem jiném než o nočním útoku. Zatímco Hide snídal, stihl vyrozumět, že v noci zranilo Keitu nějaké zvíře. Prý šelma, která utekla ze zoo, ale názory na to, jaká přesně, se různily. Převažoval dojem, že medvěd. Hide se ušklíbl. Tohle téma školním drbnám vydrží celý týden. Už odcházel, když zaslechl jednoho studenta, jak nadšeně vykládá ostatním: "Zvláštní je, že ten medvěd prý útočil na Shichijoua Omiho a Ito Keita se tam ocitl jen náhodou…"
V tu chvíli Hide ztuhl. Nevěděl, co ho má znepokojovat víc: jestli to, že se Shichijou do něčeho přimotal, nebo to, že se o něj bojí. Proti svojí vůli ještě chvíli poslouchal téhož studenta, ale nic moc se nedozvěděl, kromě toho, že je Omi pravděpodobně na ošetřovně. To mu stačilo.
Omi se právě hádal s Hiroyou, jak dlouho ještě bude muset zůstat, když na ošetřovnu vrazil Hide. Hiroyu ignoroval a rovnou se vydal k Omimu, který se (zřejmě díky Hideho výrazu) pokusil předstírat, že tady vůbec není. Což se mu ovšem nepovedlo.
"Tak jsem slyšel, Shichijou, že sis dal dostaveníčko s nějakou potvorou. Bohužel prý ale dala přednost Keitovi… má lepší vkus, než jsem čekal." Sarkasmus z Hideho hlasu přímo odkapával a začal tvořit loužičku na podlaze.
"Já za to přece nemůžu," odpověděl Omi. "Tu… věc na mě prý poslal Muraki."
"Muraki? Zatraceně, Shichijou, to na sebe nemůžeš dát pozor? Věděl jsi, že se tohle může stát!"
"Nakajimo?"
"To jsi celý ty, procházet se večer při měsíčku a vzdychat, když víš, že ti někdo možná jde po krku. Přesně proto jednou skončíš pod drnem, až štěstěnu nebo mě přestane bavit tahat tě z bryndy!" Hide se začínal skutečně vztekat.
Omi se zatvářil provinile, ale pak mu po tváři přelétl šibalský úsměv. "Nakajimo… je možné, že jsi měl o mě strach?"
Hide si odfrkl. "Strach? Nefandi si, Shichijou. Jen se snažím dodržet svůj slib. Jenže jak ti mám pomáhat, když děláš takový pitomosti?"
"Když už jsme u toho, ještě pořád jsi mi neřekl, proč jsi mi tu pomoc vlastně nabídl."
"Do toho ti nic není. Říkal jsem ti, že mám své důvody."
Omi se usmál. Tentokrát to byl Hide, kdo byl tlačený do kouta, a on si tu situaci hodlal náležitě vychutnat. Střelil pohledem po Hiroyovi, který jejich hádku jen nevěřícně sledoval, a pak se přisunul blíž k Hidemu. "A právě ty důvody bych rád znal," zašeptal sametově.
Hide se odtáhl. "Blázníš, Shichijou. Nepochybně ti ten včerejší zážitek poškodil mozek. Proč bych ti to měl vykládat?"
Omi v duchu jásal. Hidemu docházely jízlivosti. Teď byl v pasti on… Hraně si povzdechl. "Asi máš pravdu," přiznal zkroušeně. "Blázním. Ale co když blázním po tobě?" zamrkal.
Hide ztuhnul. Vyděsil ho příjemný pocit, který v něm Omiho prohlášení vzbudilo. A nebyla to obyčejná spokojenost se sebou samým, jakou něčí obdiv, i třeba hraný, obvykle vyvolává. Bylo to něco jiného. Přesto se mu podařilo udržet ledový výraz, když odpovídal. "To máš smůlu, Shichijou, budeš se muset postavit do fronty. Ale nepočítej s úspěchem." Vstal. "Doufám, že tě to přejde, něž tě odsud pustí. Přeju pěkný den."
Omi sledoval, jak Hide odchází, s krajně nespokojeným výrazem. "To ho vážně nic nevyvede z míry?" zeptal se nahlas. Ale v duchu si uvědomoval, že to řekl jen proto, aby si Hiroya nemyslel bůhvíco. Ve skutečnosti ho Hideakiho odchod ranil. Jistě, šlo mu hlavně o to Hideho vykolejit, ale to ještě neznamenalo, že musel být tak… nepřístupný. Vždyť přece…
Přiznej si to, ozval se mu v hlavě neodbytný hlásek. Nakajima už pro tebe dávno není nepřítel. Dokonce i na ty jeho poznámky si zvykáš. Ale… co pro tebe teda vlastně je?
Omi si odfrkl a zavřel oči. Nad tím nebude přemýšlet. Teď ne.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Melodye Melodye | Web | 28. srpna 2008 v 9:44 | Reagovat

*slintá* Dámy, omlouvám že jsem dlouho nepřidala komentář... ale před touhle kapitolou smekám...

Tsu a King... ach... Rozvíjející se vztah Hideho a Omiho je skvělý... jen tak dál těším se na další :)

2 Pepcha Pepcha | 28. srpna 2008 v 11:30 | Reagovat

+omdlela+ Omi! Hide! +umírá+ Íííí!

3 Sia Sia | E-mail | 28. srpna 2008 v 18:30 | Reagovat

Hurá, konečně jsme se dočkaly XD! Krása, jako vždy :-)...

4 Yumi Yumi | E-mail | 28. srpna 2008 v 20:28 | Reagovat

No teda, to dlouhý čekání se fakt vyplatilo!!!! Fakt jste se překonaly a to jsem si myslela že lepší to být nemůže. Moc děkuji za pokráčko a jen tak dál

:-)

5 warrion warrion | Web | 29. srpna 2008 v 16:40 | Reagovat

arigatou gozaimasu, dámy ;) pokud se překonáváme teď, počkejte si na další kapitoly XD u následujících dvou můžu slíbit rating XD

to aaa: to už je tvůj třetí komentář. Když je to blbost, tak proč sem pořád chodíš? (A kua, proč se vlastně vybavuju s někým, kdo týrá interpunkci?)

6 nunu nunu | 31. srpna 2008 v 16:10 | Reagovat

Teda lidi, to se vám povedlo...

Warrion: někdo kritizovat musí, to by jinak nešlo.

7 urzu7 urzu7 | Web | 4. září 2008 v 19:25 | Reagovat

dobry  dost dobry

tak to se asi nebudeš bavit ani semnou co Warrion

ja ani nevim co intrpunkce znamená ^_^

8 warrion warrion | Web | 4. září 2008 v 19:49 | Reagovat

když nevíš, co to znamená, nemůžeš ji týrat XD

9 halter neck wedding dresses halter neck wedding dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 8:44 | Reagovat

Some times its a pain in the ass to read what blog owners wrote but this website is real user friendly!.
http://www.elsedress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama