9.kapitola - Žárlení

1. července 2008 v 21:11 | shameless |  Zemřít... a žít navždy
Yumi, že jsi to ty...
Rating: 12+

Bylo brzy ráno. Tsuzuki byl v dódžu sám. Trénoval. Už měl dost Hisokova posměchu. A taky potřeboval myslet na něco jiného než na tu… příhodu… u Niwy na pokoji. Ještě teď se cítil zahanbeně, ale taky stejně opojně jako ve chvíli, kdy ho King políbil. Potřásl hlavou. Musí se soustředit na trénink.
Otočil se a máchl bokenem. Nemohl si pomoct, myšlenkami byl stále jinde.
"Není divu, že ti to nejde, když s tím máváš jak ženská s koštětem."
Tsuzuki se prudce otočil, vzápětí však sklopil pohled k zemi. Kousek od něj stál Niwa, který se u něj neslyšně objevil.
"Nějak nejsem ve své kůži," přiznal Tsuzuki a otočil se ke Kingovi zády. Napřáhl se a provedl další bojový úkon.
"Možná bych ti mohl pomoct. Můžeme si zkusit menší souboj."
Tsuzuki se na něj zahleděl.
"Pokud mi pomůžeš zbavit se Hisokových provokací, udělám cokoli," pousmál se nakonec a pokynul do kouta, kde byly odložené další bokeny. Niwa k nim došel a jeden si vzal. Pak se postavil proti Tsuzukimu.
Uběhlo pár vteřin a Tsuzuki ležel na zemi. King se usmál a vybídl ho, ať vstane. Výtky, které měl na jazyku, raději spolkl a znovu se připravil. První jeho útok Tsuzuki vykryl. Niwa se pro sebe usmál a zaútočil z druhé strany. I toto Tsuzuki očekával. Napotřetí už mu to však nevyšlo. Niwa uhnul jeho ráně, podrazil mu nohy a přitiskl ho k zemi.
"Mám dojem, že v kendu vynikat nikdy nebudeš," zašeptal s obličejem jen pár centimetrů vzdáleným od toho Tsuzukiho. "Možná ale přijdeme na něco jiného." Levou rukou zajel do jeho vlasů a přitáhl si ho k polibku. Tsuzukiho zamrazilo v zádech a boken mu vypadl z ruky. Když se po chvilce King odtáhl, netoužil po ničem jiném, než se k němu znovu přivinout.
"Proč jsi včera utekl?" zeptal se ho Niwa tiše. Tsuzuki se zatvářil provinile. Proč vlastně utekl? Protože měl strach, co by se mohlo stát? Protože Niwa je muž? Protože...
"Teď už neuteču," zamumlal. Kingovi se zablýsklo v očích a znovu přitiskl své rty na Tsuzukiho.
Převalili se na žíněnku a začali se zbavovat oblečení. To, že může někdo přijít, jim momentálně starosti nedělalo. Niwa Tsuzukimu rozvázal pásek a stáhnul mu kalhoty. Tsuzuki měl na sobě ještě trenýrky, přesto se však zarazil a zčervenal. King se usmál a sklonil se k němu.
"Nemusíš se stydět," zašeptal. "Není nic, co bych si přál víc. Tvoje tělo je úžasné." Pak polibky vyznačil cestičku přes jeho hrudník až ke gumě trenýrek. Zasunul prsty za okraj a pomalu je začal stahovat. Tsu se zachvěl s každým polibkem, který obdržel na nově odkrytá místa. Jakmile byli oba nazí, King Tsuzukiho zalehl a obtočil si jeho nohy kolem pasu.
"Nechceš si to rozmyslet?" zeptal se opatrně. Tsuzuki zčervenal o trochu víc a zavrtěl hlavou.
"To jsem rád," usmál se King a trochu přitlačil. "Moc rád..."
Odpočívali vedle sebe na zemi, Tsuzuki hlavu položenou na Niwově rameni.
"Nelituješ?" zeptal se Niwa. Tsuzuki se trochu nadzvedl a podíval se na něj.
"Jestli ti pořád vrtá hlavou to, jak jsem včera utekl, tak... tak to byla hloupost. Prostě zbabělost. Rozhodně nelituju."
King si ho k sobě více přitiskl a políbil ho do vlasů.
"Kdo by si pomyslel, že kvůli něčemu takovému musím zemřít?"
Tsuzuki se rozesmál.
"Aspoň že jsi na smrti našel něco pozitivního." Pak se rozhlédl a jako by si teprve uvědomil, kde jsou. "Nejspíš bychom se měli obléct. Když už nikdo nepřišel doteď, bylo by dost zbytečné, aby to ještě stihl napravit."
King přikývl a vstal. Když se oblékli, v mírném rozestupu vyšli na chodbu. V první odbočce se málem srazili s Hisokou.
"Co tu děláš?" vyhrkl Tsuzuki překvapeně.
Hisoka se na něj zamračil. "Hledal jsem tě."
"A to proč?"
Hisoka neodpověděl a zkoumavě se na něj zadíval. Pak překvapeně vytřeštil oči. King nechápavě hleděl z jednoho na druhého, když si všiml, že Tsuzuki opět zčervenal.
"Co se děje?" zeptal se. Nikdo však nic neřekl. Hisoka se podíval na něj a pak zpět na Tsuzukiho.
"To si děláte legraci, že jo?" otázal se nakonec pomalu.
Tsuzuki hodil pohledem po Kingovi. "Hmmm, potřebuju sprchu. Uvidíme se později." Otočil se a co možná nejdůstojněji odkráčel pryč. King ho sledoval, dokud nezmizel, a pak znovu pohlédl na Hisoku.
"Co..." Pak mu to konečně došlo. Chvíli na něj jen zíral a pak se rozesmál.
"Chudák Tsuzuki," pronesl. "Radši ho nechej chvíli o samotě. No, já taky půjdu, měj se."
Hisoka zůstal ještě chvíli konsternovaně stát, poté však inkriminované místo také opustil.
* * *

"Watari?" Jin zaklepal na dveře. "Watari!" zavolal hlasitěji. Když se nikdo neozval, vzal za kliku. Bylo odemčeno. Jako vždycky, usmál se Jin v duchu.
"Watari!" Přešel k posteli a stáhl ze svého kolegy deku. "Vstávej!"
Blonďák jen něco zamumlal a převalil se na druhý bok, ale Jin byl neoblomný. "Vstávej! Za dvacet minut začíná porada. Přijdeme pozdě."
Watari otevřel jedno oko a zamžoural na narušitele. "Nechci…" zakňoural.
"Dělej," šťouchl do něj Jin a pak si povzdechl. "Někdy mám pocit, že zaspáváš schválně, abych tě musel chodit budit."
"Takže ti to konečně došlo?" zazíval Watari, zatímco se snažil vstát a nezabít se při tom. "Mohl bys tu rovnou zůstávat spát, abys sem nemusel každé ráno chodit takovou dálku," navrhl nevinně cestou do koupelny. Jin si jen odfrkl a posadil se na postel.
Když se Watari vrátil, stále ještě zívající a rozcuchaný, ale už převlečený a aspoň trochu při vědomí, Jin se na něj zamračil. "Spíš by mě zajímalo, co po večerech děláš, že máš ráno takové potíže se probrat. Žádný pokus přece rozdělaný nemáme." Natáhl se na noční stolek pro hřeben a naznačil Watarimu, ať si k němu sedne.
"Jsem smutný, že usínám sám," odpověděl Watari, zatímco mu Jin rozčesával vlasy. "To strašně vyčerpává."
Jin předstíral, že ho neslyší, a soustředil se na zaplétání světlých pramenů do copu. "Mysli si třeba, že mám své dny," odpověděl nakonec.
"Tak dlouho? To už bys měl jít ke gynekologovi. Nebo tě mám vyšetřit já?" Watari se laškovně usmál, i když věděl, že Jin jeho výraz nemůže vidět.
"To bych dopadl," zasmál se Jin. "Ještě bys mi řekl, že jsem těhotný." Zavázal cop stuhou.
"Hotovo. Jdeme, nebo nás Tatsumi nechá týden bez oběda." Vydal se ke dveřím, ale pak se zastavil. Watari pořád ještě seděl na posteli. "Jine…" zakňoural.
"Musíme jít. Tatsumi nás zabije, jestli přijdeme pozdě," řekl Jin, ale při pohledu na Watariho výraz si povzdechl. Přešel k němu, objal ho a zašeptal mu do ucha: "Slibuju ti, že tě vezmu do kavárny na něco sladkého, když teď půjdeš. Co ty na to?" Odtáhl se a zadíval se Watarimu do očí. Ten se ještě chvilku tvářil vzdorovitě, ale pak přikývl.
"Skvěle. Tak jdeme," chytil ho Jin za ruku a vyvlekl ho z pokoje.
Poradu stihli jen tak tak.
* * *

Hisoka zkusil vzít za kliku. Bylo odemčeno, takže bez výčitek vešel dovnitř. Z koupelny byl slyšet zvuk tekoucí vody. Usadil se na posteli a čekal. Po chvilce do pokoje vstoupil Tsuzuki s ručníkem kolem pasu. Když si všiml Hisoky, zarazil se a zadíval se na něj.
"Co tu děláš?" zeptal se nakonec a přešel ke skříni. Vybral si oblečení a znovu vešel do koupelny, aby se oblékl. Dveře nechal otevřené.
"Neměl bys mi něco vysvětlit?" křikl za ním Hisoka, když se mu Tsuzuki ztratil z dohledu. Odpovědi se mu však nedostalo, dokud se Tsuzuki nevrátil.
"Nevím, co bych ti měl vysvětlovat. Všechno už stejně víš."
Hisoka se zamračil.
"Ne, všechno tedy nevím. Rozhodl ses, že si pohraješ s nováčkem? Nebo jsi mě chtěl naštvat? Nebo se tady snad nudíš?"
Tsuzuki se na něj udiveně podíval. "Proč by tě to mělo naštvat? Snad nežárlíš?"
Hisoka zrudnul. "Žárlit? Na tebe?" ušklíbl se. "To těžko. Dělej si, co chceš. Na jednu věc ale nezapomeň. My tři jsme pořád ještě tým!"
Tsuzuki ani nestihl odpovědět, ledaže by si chtěl popovídat sám se sebou.
* * *

Zastavil se přede dveřmi a zamyslel se. Připadal si neuvěřitelně hloupě. Proč za ním vlastně chodí? Byl zvědavý, to je pravda, ale to není dobrý důvod k tomu, aby někoho navštívil na jeho pokoji. Navíc někoho, koho v podstatě nezná. Už se otáčel a chtěl odejít, když se zevnitř ozvalo: "Pojďte dál." Překvapeně otevřel a uviděl Hisoku, jak leží na posteli, obličej zabořený do polštáře.
"Jak jste věděl..."
"Prostě věděl. Nechcete si sednout?" Ukázal na židli v rohu místnosti. Hiroya ji vzal a přisunul ji k posteli. Pak se na ni posadil.
"Proč jste za mnou přišel?" zeptal se Hisoka. Doktor se zarazil. Proč přišel?
"Ani nevím. Měl jsem pocit, že ty vaše... schopnosti... na vás nepůsobí příliš příznivě. Možná jsem měl starost, jestli jste v pořádku."
Hisoka kývl hlavou a znovu ji položil na polštář. "Nejspíš nejsem," ozvalo se po chvilce. "Ale to není nic, s čím byste mi mohl pomoct."
Hiroya pozvedl obočí. "Třeba mohl, zkuste to."
Hisoka chvíli mlčel, uvažoval, jestli má cenu tomu člověku něco říkat. Vždyť ho vůbec nezná.
"I když neumím číst myšlenky, je mi jasné, že vás něco trápí. Nechcete mi to říct?" pobídl ho Hiroya. Hisoka pomalu přikývl.
"Někdy mám pocit, že mě to ničí. Dovídám se věci, které bych vědět neměl. Lidé, kteří mě znají, si ode mě udržují odstup... když zjistím něco..."
Hiroya ještě chvíli počkal, ale Hisoka se zřejmě zasekl.
"Co přesně se stalo? Pomůže vám, když to někomu povíte."
"No, vlastně nic tak zvláštního," řekl Hisoka hořce. "Tsuzuki si našel chlapa. Začal si s Niwou. Zřejmě teď spolu chodí. Neměl bych to vědět, ale..."
"Žárlíte na něj?" zeptal se Hiroya pomalu. Překvapení z té novinky nedal najevo. Hisoka se na chvíli odmlčel.
"Ne! Nežárlím. Ať si dělá, co chce. Jen… od té doby, co jsme kolegové, mám pocit, že... že konečně nejsem sám. Že se mám na koho spolehnout. Byl skoro jako můj bratr."
Hiroya se mírně zamračil. "Proč říkáte byl? Co se teď mezi vámi změnilo?"
Hisoka se zašklebil, když odpovídal: "Proč by se měl zabývat mnou, který ho neustále štvu, když má Niwu? Jsem teď prostě navíc."
"To vám řekl, nebo si to jen myslíte? Mluvil jste s ním o tom?"
Hisoka se posadil a zatvářil se provinile. "Zkoušel jsem to. Nějak se to... nepovedlo."
Hiroya se pousmál a položil ruku na Hisokovu. " Ještě to zkuste. Jsem si jistý, že když si s ním promluvíte, nějak se to srovná."
Hisoka se podíval na jejich dotýkající se ruce, pak zvedl pohled k Hiroyovu obličeji. Chvíli jako by přemýšlel... a pak se pomalu předklonil dopředu a objal Hiroyu kolem ramen.
"Děkuju," zašeptal, když se Hiroya konečně vzpamatoval a obtočil své ruce kolem Hisokova pasu. Hisoka pocítil vlnu porozumění a velmi příjemného pocitu z něčího doteku... po chvilce mu došlo, že ty pocity nejsou jen jeho. Najednou se však Hiroya odtáhl.
"Myslím, že bych měl jít," řekl nejistě a vstal. Přešel ke dveřím a otočil se.
"Víte, co musíte udělat. A kdyby něco... budu rád, když se stavíte. A nemusí to být jen za mnou jako za lékařem, můžete přijít jen tak. Říct mi, jak to dopadlo. Přeju hezký den."
Vyšel na chodbu a nezastavil se, dokud nebyl na ošetřovně. Pak teprve popustil uzdu svým myšlenkám. Myšlenkám, o které měl před chvílí strach, aby je Hisoka náhodou nevycítil. Myšlenkám, které netušil, kde se v něm vůbec vzaly.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Yumi Yumi | E-mail | 1. července 2008 v 22:25 | Reagovat

DĚKUJU :-D

Zase skvělá kapitolka, Niwa to vzal pěkně hopem to se musí nechat, ale abych pravdu řekla začíná se mi nejvíc líbit zatím neoficiální pár Hisoka s Hiroyou. Doufám že se nemýlím a bude se to nadále vyvíjet:-)

Ještě jednou moc díky!!!!!!

2 Sia Sia | E-mail | 2. července 2008 v 16:05 | Reagovat

Jednim slovem - úžasný XD! (Sice mě napadá víc pochvalných slov, ale proč tu zbytečně zabírat prostor, když to můžu jednoznačně a stručně vyjádřit XD...) Takže doufám, že komentáře budou utěšeně přibývat - těšim se na další :-) (hlavně na Murakiho XD...)

3 loll loll | 2. července 2008 v 19:26 | Reagovat

hurá, nová kapitola! super ako vždy =D

4 Soki Soki | 2. července 2008 v 21:03 | Reagovat

Wihaaaaa :D Akcion akcion!! :D Watari a gynekologie, tak to bylo peckovy :D OoaoO "L" pokracovat ^^!!

5 Morgana Ehran Morgana Ehran | 3. července 2008 v 0:10 | Reagovat

suuuper! Niwa/Tsuzuki forever! a tu scénu s česáním aišiteruju...

6 warrion warrion | Web | 3. července 2008 v 12:49 | Reagovat

Morgano, já taky XD (proč asi? :)))

arigatou všem ;)

7 Dragon Dragon | 4. července 2008 v 9:25 | Reagovat

Jupíííí =B No doktůrku na copak jsi to asi myslel??? =BBB Další díllll, dalšííí, já se nedočkáním umlátím =DDD

8 Dragon Dragon | 5. července 2008 v 23:54 | Reagovat

Sedm komentářů, to je dobré číslo, ne??? =/

9 warrion warrion | Web | 6. července 2008 v 11:59 | Reagovat

Dragon, taky se ale někdy musíme s All sejít XD Poslední dobou se dost míjíme, ona je v práci, já v autoškole nebo už spím, když přijde domů... a tak

10 Dragon Dragon | 6. července 2008 v 15:39 | Reagovat

O prázkách je to těžké, chápu =)

11 warrion warrion | Web | 6. července 2008 v 15:40 | Reagovat

no jistě, zvlášť když je All pracující XD (já naštěstí ještě ne XD)

12 Sallssa Sallssa | 6. července 2008 v 21:13 | Reagovat

moc pěkná kapitoka, už se těším na pokračování :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama