1. kapitola - Probuzení

13. května 2008 v 21:44 | shameless |  Zemřít... a žít navždy
A první kapitola je tady! Enjoy! ;)

Probudilo ho prudké světlo prosvítající očními víčky. Ještě se mu nechtělo vstávat. Třeba bude mít trochu času, aby mohl ještě na chviličku usnout. Třeba by si dokázal vybavit ten podivný sen, který se mu zdál. Tichý nevtíravý zvuk kroků, nepříjemný tlak na krku, jako by nemohl dýchat. Jen takové útržky, které mu nic moc neříkaly. Nebyl to hezký sen, ale toužil vědět, co se v něm stalo. Detaily se mu však ztrácely a nedokázal si je znovu vybavit. Neochotně se protáhl a otevřel oči, aby se podíval na budík. Jenže budík tam nebyl. Místo toho Jin překvapeně zíral na cizího hnědovlasého mladíka sedícího vedle jeho postele. Když se rozhlédl pozorněji, zjistil, že to vlastně není ani jeho postel.
"Kde to jsem?" zasípal. Podivný svíravý pocit v krku mu nedovolil promluvit nahlas.
"Asi pro vás bude trochu šokující, když vám řeknu, že se toto místo nazývá Ministerstvo podsvětí." Muž se odmlčel a čekal, jak Jin zareaguje. Ten se však ani nehnul, takže pokračoval. "Úkolem tohoto ministerstva je především dávat pozor na přechod duší mezi světy. Další věc, kterou jsme pověřeni, je vyšetřování zločinů, při nichž je zneužita jakákoli forma magie či nadpřirozena. S takovýmito záhadami si normální smrtelníci neví rady. Proto jsme tady my."
Jin na něj zmateně koukal. Přechod duší mezi světy? Nadpřirozeno, záhady? Kam jsem se to dostal? A jak? honilo se mu hlavou.
"A vy jste kdo?" odvážil se Jin zeptat muže. Ten se přívětivě usmál a natáhl ruku.
"Asato Tsuzuki, jsem shinigami a vyšetřuji právě ony záhadné případy," potřásl si s ním rukou. "A vy jste Matsuoka Jin, že?"
"A-Ano. Jak to víte?" divil se Jin konsternovaně. Tsuzuki se usmál.
"Mám své zdroje," řekl pouze a mávl rukou.
"A můžete mi říct, co tu dělám, proč…" vyptával se Jin.
"Samozřejmě. Jedná se o to, že jste byl zavražděn…" začal Tsuzuki. Jin se prudce posadil.
"Co prosím?" vykřikl ohromen.
"Byl jste zavražděn. Ale vrátil jste se, ovšem ne jako živý…"
"Tomu nerozumím," přiznal Jin a stěží vstřebával informace.
"Jste shinigami," pravil Tsuzuki, "čili strážce smrti."
"To není možné… Nikdo nemůže přežít svou smrt," hádal se s ním Jin.
"Taky jste ji nepřežil. Ale vaše duše byla z těla vyrvána násilně, takové duše Hádes nepřijímá. A takové duše mají mimoto nevyřízené účty. Vrátil jste se jako strážce smrti, nemůžete zemřít, protože mrtvý jste, ale od smrtelníka se na pohled nelišíte," objasňoval mu Tsuzuki trpělivě.
"Myslím, že rozumím… ale nemůžu tomu uvěřit," přiznal Jin, který si muže stále nedůvěřivě měřil.
"To docela chápu. Hned vám to ukážu," kývl Tsuzuki. Pak vzal z nočního stolku prázdnou sklenici a nato ji rozbil o roh stolku. Jin nechápavě sledoval jeho počínání. Tsuzuki si vyhrnul rukáv a pak si s neměnným výrazem naprostého klidu přejel ostrou hranou skla přes loket. Jin se trochu vyděsil. Z Tsuzukiho ruky se začala řinout krev, ale najednou… Krev jakoby se vsákla do kůže a rána se ohromnou rychlostí zacelila. Nebylo po ní ani památky. Jin se tvářil naprosto ohromeně.
Tsuzuki si jeho výrazu všiml. "Teď si s tím nelamte hlavu. Raději byste měl zkusit vstát - ať už se cítíte jakkoliv, nic vám není."
Jin ho poslechl. Skutečně, nic ho nebolelo, dokonce ani krk, za který se bezmyšlenkovitě chytil. Proč vlastně? napadlo ho. Rozhodl se nechat tuhle otázku na později. Momentálně si kladl mnohem palčivější. Naštěstí měl jeho nový… kolega?... pochopení a ukázal mu příslušné dveře, aniž by Jin musel cokoliv říkat. "Máte tam i připravené oblečení," dodal Tsuzuki.
Když Jin vyšel ze dveří, cítil se mnohem lépe. Umyl se, učesal a oblékl si bílou košili a černé, dobře padnoucí kalhoty. Cítil se připraven čelit čemukoliv. I vlastní vraždě a strážcům smrti.
Tsuzuki ho sjel hodnotícím pohledem.
"Výborně. Pokud jste připraven, představím vás ostatním."
* * *

Tsuzuki ho vedl dlouhou chodbou, když se k nim připojil muž s dlouhými vlasy.
"Promiň, Tsuzuki. Zdržel jsem se, měl jsem nějakou práci," omluvil se a vyrovnal s nimi krok.
"To je v pořádku, jdeš právě včas. Dovol, abych ti představil našeho nového kolegu, Matsuoku Jina. Pane Matsuoko, toto je náš technik, Yutaka Watari."
Jin krátce potřásl Watarimu rukou, zatímco pokračoval v chůzi. Watari se zařadil za oba muže a zamyšleně pozoroval jemný Jinův profil.
"Tak a jsme tady," pronesl Tsuzuki do ticha, když zastavili před jedněmi z dveří.
Všichni tři vešli dál a ocitli se v prostorné místnosti, které vévodil obrovský pracovní stůl. U něj seděli tři muži, každý úplně jiný. Jeden byl velmi zjizvený a působil díky tomu trochu strašidelně.
"Dobrý den vespolek. Přivedl jsem s sebou našeho nového kolegu, Matsuoku Jina," představil jej Tsuzuki. Watari se mezitím posadil ke stolu. Všichni přítomní Jina pozdravili. On jim pozdrav zdvořile oplatil. Tsuzuki se ujal představování.
"Tohle je náš šéf, pan Konoe," začal u zjizveného chlapíka. Ten mu formálně potřásl rukou.
"Seiichiro Tatsumi." Obrýlený brunet pouze kývl hlavou.
"A můj parťák…" Třetí shinigami byl mladý klučina s velkýma zelenýma očima. Působil docela chladně.
"Kurosaki Hisoka," představil se sám. Tsuzuki se jen pousmál a sedl si. Jin tedy učinil totéž.
"Pane Matsuoko," začal Konoe, "Tsuzuki vám už jistě vysvětlil, kdo jsme." Počkal, dokud Jin váhavě nepřikývl, a pak pokračoval. "Naší prací je vyšetřovat nepřirozené jevy v lidském světě. Máme co do činění s démony, magií a okultními silami. Nevíme, proč se z vás stal shinigami -" odmlčel se a zkoumavě na Jina pohlédl, "- ale když už se to stalo, byli bychom rádi, kdybyste pracoval s námi."
Jin si uvědomil, že se od něj očekává odpověď. "Myslím, že jinou možnost stejně nemám," pronesl pečlivě neutrálním hlasem, "ale nevím, k čemu vám budu platný."
Konoe se pousmál. "Věřte tomu nebo ne, i my potřebujeme výzkum. Od toho máme Watariho… a teď i vás." Jin se zarazil. Zdálo se mu to, nebo na konci té věty vycítil malinký otazník?
"Bude mi potěšením," odpověděl.
Watari se na něj z druhé strany stolu mile usmál. Jin mu úsměv vrátil, ale ve skutečnosti se mu v mysli vynořila jiná veselá tvář. Jak to, že mu to nedošlo dřív? Zemřel, už se nikdy nevrátí zpátky, už nikdy neuvidí toho, s kým chtěl strávit spoustu let a ne jen pár hloupých týdnů. Jak se asi cítí jeho Hiroya? Bodlo ho u srdce při té představě.
"Ach, Hiroyo," zašeptal, ani si neuvědomil, že to nebylo jen v jeho myšlenkách. Ostatní v místnosti se na něj podívali.
"Promiňte," omluvil se za vyrušení. Neušel mu Watariho pohled, který mu připadal... zklamaný? Možná. Ale tohle Jin nechtěl řešit. Nejraději by zalezl někam do kouta, aby mohl přemýšlet. Rozhlédl se po ostatních, zda už nemají v úmyslu rozejít se. Zachytil jen Watariho zkoumavý pohled, ostatní si povídali mezi sebou a jeho přítomnost zřejmě vypustili.
Jin se k Watarimu otočil. "Je nějaká možnost odsud zmizet, nebo tu musím vydržet až do konce?" zeptal se polohlasem.
Watari mu věnoval další ze svých úsměvů. "Nějak to zařídíme," odpověděl stejně potichu. Pak pronesl dostatečně nahlas, aby ho všichni slyšeli: "Myslím, že by měl někdo našemu novému kolegovi trochu ukázat ministerstvo… ani jednoho z nás teď nepotřebujete, takže pokud nás omluvíte…"
Konoe zvedl hlavu od nějakých listin. "Ale samozřejmě," řekl. "Jen jděte. Pane Matsuoko, přijďte za mnou odpoledne do kanceláře, budeme muset probrat pár věcí… Pokud byste měl mezitím nějaké otázky, neváhejte se zeptat Watariho nebo Gushoshina v knihovně." Pak se zase obrátil k Tatsumimu a o Jina s Watarim už se nestaral.
Dvojice vyšla na chodbu. "Děkuju," obrátil se Jin na Watariho. "O moc déle bych tam asi nevydržel."
"V pořádku," odpověděl jeho společník. "Skutečně vám to tu musí někdo ukázat." Další úsměv. "Půjdeme?"
Šli. Watari Jinovi ukázal kanceláře, knihovnu (kde se nový shinigami seznámil s Gushoshinem a jeho dvojčetem), archivy, svou laboratoř a nakonec se vydali k Jinově pokoji. "Někteří shinigami bydlí ve městě, ale většina z nás má něco jako byty tady na ministerstvu. Je to výhodnější… například pro mě, protože stejně často trávím noci v laboratoři," zasmál se mladík s medovýma očima. Odmlčel se. "Tady to je," ukázal na jedny z dveří.
Zastavili. Jin se otočil, aby se se svým novým kolegou rozloučil. "Děkuju za exkurzi," usmál se.
"Bylo mi potěšením," odpověděl Watari. Pronikavě se na Jina zadíval. "Jsem rád, že budeme kolegové…" řekl vážným tónem. Udělal krok dopředu a naklonil se nad svého společníka. Jeho pohled hřál a vpíjel se do Jinovy tváře. Naklonil se ještě blíž a zhluboka se nadechl, jako kdyby chtěl zachytit vůni stříbrných vlasů. "Kawai…" zašeptal. Pak se jeho rty dotkly těch Jinových.
Bylo to… něžné. Sametové. Jin se tomu pocitu poddal a vychutnával si polibek, který mu tak chyběl. Hiroyo… pomyslel si. A pak si uvědomil, že ten, kdo ho líbá, vůbec není jeho partner a jeho láska.
Odtrhl se. "Watari," řekl vyčítavým tónem. Chvilku bylo ticho. "Tohle… nejde," dodal pak Jin. Vešel do svého pokoje a zavřel dveře. Cvakl zámek.
Watari chvíli zůstal stát s pohledem upřeným na zeď, o kterou se před chvíli opíral jeho nový kolega. Pak si povzdechl a odešel.
* * *

Hiroya zachmuřeně hleděl do svého hrnku. Už kolikrát se pokoušel na nic nemyslet, nevzpomínat, ale nešlo to. Takže teď přemýšlel pořád. O všem, co získal a o všem, co ztratil. Nic mu nezůstalo.
"Jsi si jistý, že chceš hned nastoupit do práce? Můžu zařídit, abys..."
"Ne! Už jsem ti to řekl. Nevidím důvod, proč to odkládat. Flákáním se ničeho nedocílím," odsekl Hiroya. Nechtěl soucit. Nesnášel, když ho považovali za slabého. Protože on slabý nebyl. Život si s ním pohrával a dával mu jednu ránu za druhou, ale to pro něj nebyl důvod, aby se složil.
"Promiň, nechtěl jsem se tě dotknout. Já jen..."
"V pořádku, Kazuki. Neomlouvej se. Je to má vina. Jsem prostě jen trochu podrážděný."
Kazuki chápavě pokýval hlavou, ale raději se k tomu už nevyjadřoval.
"V tom případě je vše jasné. Zítra nastoupíš na ošetřovnu. Kdybys cokoli potřeboval, stačí říct."
Hiroya však na ošetřovnu dorazil ještě téhož večera. Potmě se procházel těmi místy, která v něm vyvolávala tolik vzpomínek. Jako by ho tady pořád viděl. Tohle bylo Jinovo království. Měl by tady být. Ale není.
Bezděky dorazil až k tomu místu, kterému se chtěl vyhnout. Aspoň prozatím. Ale teď byl tady. Před ním stál stůl s počítačem, který už někdo očividně vyklidil. Sebrali vzpomínky, pošlapali je a zahodili. Vlastně je nejspíš naskládali do nějaké krabice a schovali, ale to bylo to samé. Hiroyovy oči viděly prázdný stůl, jeho mozek mu však ukazoval mrtvé tělo, nehybné, zhroucené na desce stolu. Ne, nechtěl to vidět. Pohled vyděšených očí, nádherné stříbrné vlasy zničené, přelomené drátem pevně omotaným kolem krku... Nechtěl to vidět, ne...
"NEEEE," vykřikl Hiroya zoufale a zhroutil se k zemi.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Morgana Ehran Morgana Ehran | 13. května 2008 v 22:28 | Reagovat

úúžasné, holky! jen tak dál! nemůžu se dočkat pokračování... pls, že bude brzo?:)

2 Blanch Blanch | 13. května 2008 v 23:12 | Reagovat

Škoda, že jsou to zrovna ty anime, které s emi líbí nejmíň :) Jednak mám zmatek ve jménech těch bishíků a druhak YnM mě kromě Murakiho nijak zvlášť nevzalo. Taktéž GH, které bylo, kromě těch bishíků, vcelku o ničem :)

Ale stejně se sem budu chodit dívat, Morgana mě navnadila, že tam bude hodně sexu, tak to si nechám líbit :)))

3 Morgana Ehran Morgana Ehran | 13. května 2008 v 23:54 | Reagovat

Blani, tak to jsem vskutku ráda:)

4 warrion warrion | Web | 14. května 2008 v 0:15 | Reagovat

bojový úkol je přesvědčit Blanch, že GH a Yami jsou super anime XD

(Blanch, jak můžeš nemilovat božské a dokonalé Yami no Matsuei??? XD)

5 Morgana Ehran Morgana Ehran | 14. května 2008 v 0:17 | Reagovat

warr, asi že tam není sex:))))

6 Blanch Blanch | 14. května 2008 v 12:56 | Reagovat

warr nepodařilo se to za rok a půl nikomu a nepodaří, protože s emi vážně nelíbí :) Ne natolik, abych vzdychala jako vy, mám úplně jiný vkus :)

Jak? Úplně normálně, nelíbilo se mi :) Jen Muraki a ty náznaky a ten jeden polibek, ale spíš proto, že tam téměř nic nebylo, je to moc náznakové, takové se mi nelíbí. Ale na druhou stranu to má hezkou grafiku. Je to víc do obyč. anime a sci-fi než do shonen-ai.

Stejně tak GH..celý dej je o ničem a čekám 13 dílů na jednu pitomou pusu, ačkoliv Kazuki se mi dost líbil, Keita už ani ne.

ME to není pravda, miluju Loveless a sex tam taky není :) Stejně tak Gravitation :) A jiné anime.. a co teprve Kyou kara maou :), to je jen slashable. Já se nedívám jen na yaoi :)

P.S. Junjou romantica má už pátý díl dívala ses?:)

7 Blanch Blanch | 14. května 2008 v 12:57 | Reagovat

Za týden bude další a celkově je jich 24, to bude pošušňáníčko. A už vím, kde je ten třetí příběh :)

8 Blanch Blanch | 14. května 2008 v 12:58 | Reagovat

no, asi to bude hodně i tím, že já nemám ráda detektivky a Yami je takové detektivní, ale Muraki je prostě Muraki, ten byl šukézní :)

9 Morgana Ehran Morgana Ehran | 14. května 2008 v 15:42 | Reagovat

Blanchí, vždyť vím... to byla nadsázka... vždyť i minie, která sleduje jen yaoi má ráda Sukisyo a Loveless...

ono je to zrovna u těchle anime specifické. já se u GH taky trochu nudila, i když je to místy vtipné a líbí se mi, že je am tolik možností na spárování. a já osobně mám detektivky ráda, proto se mi líbí i YnM, jenže ne všichni, že, takže se ti vůbec nedivím. mě se třeba zas nelíbilo Sukisho:P

jistěže jsem to viděla:) je to super:)

10 warrion warrion | Web | 14. května 2008 v 16:41 | Reagovat

hm, já si Yami zamilovala, protože mám ráda fantasy, detektivky, přesně takovou atmosféru... je mi tam ukradený, že to prakticky ani není shonen, protože Tsuzuki a ostatní mě prostě nadchli :)) vlastně jsem se k tomu dostala, protože jsem náhodou viděla AMV, a to mě zaujalo... mno... každý má svůj vkus :) U mě vede Yami spolu s Loveless... a nebezpečně útočí Junjou Romantica :D

11 Melodye Melodye | Web | 14. května 2008 v 17:02 | Reagovat

Konečně!! Už jsem se jsem na tuhle vaší povídku moc těšila... Je skvělá a jsem hlavně zvědavá, jak to bude

s páry... první kapitola se mi moc líbila :)) Už se moc těším na další kapitolu ;)

12 Luna Luna | 14. května 2008 v 19:00 | Reagovat

Ta povídka je fakt super =O).....jen jí chybí pokráčko ;)

13 Ajja Pensivell Ajja Pensivell | Web | 14. května 2008 v 19:06 | Reagovat

Muhehaaaa... tož dost dobrý. (Já tam chci sex...)

14 Lilithka Lilithka | Web | 14. května 2008 v 19:07 | Reagovat

Já YnM zbožňuji, zrovna teď shodou náhod poslouchám jeho soundtrack ;).

Na GH musím mít náladu, ale nepřijde mi špatné.

15 Allishka Allishka | 14. května 2008 v 19:27 | Reagovat

Mel: s páry to bude akční, budou rozkošné a bude jich spousta:o)

Luna: pokráčko jí chybí, ale moc dlouho chybět nebude, jsme hrozně nedočkavé, takže se asi objeví brzo:o)

Ajja: ty jedna, mně to bylo jasné, že budeš mít takovéhle požadavky:o) Sex bude a bude ho dost a bude prostě skvělej XD

No do debaty, komu se líbí jaké anime, zasahovat nebudu. Každá máme samozřejmě svoje oblíbené... u mě je to jasné, kdybych GH a YnM nezbožňovala, tak nenapíšu tuhle skvělou povídku XD

16 warrion warrion | Web | 14. května 2008 v 19:34 | Reagovat

jo, All to vystihla přesně. Bude dost párů, sexu, kapitol a všeho, co vás napadne (téměř XD)

Jo a abychom si to ujasnili: Watari je můj a nedám, i kdybyste si ho po téhle povídce oblíbili sebevíc XD

17 Morgana Ehran Morgana Ehran | 14. května 2008 v 19:55 | Reagovat

warr:))))))))))

18 warrion warrion | Web | 14. května 2008 v 20:07 | Reagovat

nc, víš, o kolik postav z různých knížek jsem přišla kvůli nedostatečnému opakování skutečnosti, že jsou moje? XD *angel*

19 Morgana Ehran Morgana Ehran | 14. května 2008 v 20:14 | Reagovat

:D:Dto abych chodila s transparentem Muraki is mine! a po vzoru Shuichiho vykřikovala totéž do mikráku:)))))

20 Melodye Melodye | Web | 14. května 2008 v 21:26 | Reagovat

Jo a já pak že Tsuzuki je můj :) a nikdo mi na něj nesáhne... teda v té vaší povídce... to budu muset strpět, ale kvůli takový kráse klidně XD

21 Allishka Allishka | 14. května 2008 v 22:00 | Reagovat

Strpět? Prý strpět... Z toho budeš uchvácena. Budeš slintat, jak se ho dotýká...

22 Morgana Ehran Morgana Ehran | 14. května 2008 v 22:31 | Reagovat

:D:D

23 Blanch Blanch | 14. května 2008 v 23:47 | Reagovat

ME no mně se Sukyshio taky nelíbilo nijak zvlášť. Nepodívala bych se znovu.

warr si ho klidně nech :))) Já mám Konrada z KKM :))) a Kusaku z Winter cicady :)))

Já mám zase spíš raději historické nebo komediální, romantické..fantasy samozřejmě taky...ale Yami mi prostě do oka nepadlo(oko mi totiž vypadlo..mno nic):)

Nechcete napsat taky něco na Loveless? :)) Nebo Gravitation? :))

24 Morgana Ehran Morgana Ehran | 15. května 2008 v 0:09 | Reagovat

tak máme zas něco společného:)

sakra, si mi je zas přebrala... ještě že mi zbyl Muraki... a v ŠO mám aspon Rema, i když není z anime:))

25 Blanch Blanch | 15. května 2008 v 0:28 | Reagovat

v GH jich má 12 nebo kolik, v Junjou romantica čtyři :), v Loveless dva...joo..SOubiho bych si taky nechala líbit :)))

V Gravitation několik(Yuki by mi taky nevadil:)))..), v KKm jich taky ještě pár zbylo :))) a Haru wo daiteita, Papa to kiss... a ještě tolik aaaanime :))))

Ale musím uznat, že jsem se dívala na jedno anime o 13 dílech, kde byl taky upír(hl. postava) a bylo to detektivní a fantastické a byla tam jen jedna jediná pusa(stvořitel toho upíra -Shida a on). Shido se mi moc líbí. Grafika taky a anime vlastně je mimo můj vkus, přesto ho mám ráda. Jmenuje se Nightwalker.

26 warrion warrion | Web | 15. května 2008 v 7:31 | Reagovat

Blanch, Nightwalker je něco, na co si už dlouho brousím zuby XD

No, už jsme s All uvažovaly, že bychom napsaly něco na KKM... ale to je dáááleko... Loveless, Gravi... tam není moc prostoru :)

V Loveless dva? Soubiho a koho? (já osobně mám ráda Ritsu - toho Soubiho učitele :))

Takže o Konrada se s ME perete? :) A určitě i o Wolfiho... Güntera... Shinoua... :)))

27 Ajja Pensivell Ajja Pensivell | Web | 15. května 2008 v 19:20 | Reagovat

Warr, a o jaké postavy jsi třeba přišla? Nesahej mi na Edwarda, opakuji! :))) Já miluju Hydea z Kage no tsuki, tedy f.v. Last quarter. Je tam hrozně šukézní, víte? V GH jsem měla ráda toho bishíka..mnhm, Kaoru se jmenuje. (A skloňovat to po mě nechtějte! :D) Jako PWP zbožňuju Sensitive pornograph, tedy obzvlášť Sona a Seijiho. V papa to kiss je taky hrozně moc masa (Nevím proč se mi vybavilo Okane ga nai *ironík*) Toho je moc. Převládá moje láska v Death note, a to nejen v Riuzakiho a Raita, ale i Mella a Meta. KKM jsem viděla strašně málo (respektive cca 32 dílů z různých částí), nechci do toho zase propadnout, protože tolik dílů je pro mě mírně nezvládnutelné. Ale i tak mám strašně ráda Wolframa. :))) Přitom Yuri.. je takový jeho opak, taky moc hezký. Těžko říct. Btw. mám so breathtaking mangu na D. Gray man, (Je tam Lavi, sex, malé děti, sténací hlášky a ty nejúžasnější shrnutí typu: ,,Nespali jsme spolu přesně šest dnů, 12 hodin a 6 minut..") kdyby někdo chtěl.. :)))

Tak sleduji, že jsem na vás hodila mírnou cihelnou zásobu svých blbých keců, ale co už, (Tě haf.) Mějte se(x) bezpečně!

28 Blanch Blanch | 15. května 2008 v 20:07 | Reagovat

warr tak to se mi líbilo, svým způsobem je to takové trhlé :)

Já jsemt o viděla někdy na podzim. A kupodivu se mi to líbilo.

warr tak jelikož i já jsem podle anime na zajíčky, tak ME si dejme tomu může klidně vybrat i Ritsuku :)))) A co..Seimei je tam jen ve vzpomínkách, je tam víc postav, ale podle mě za to stojí jen SOubi :))

KKM? Holky ano, ano! Napište něco na kkm :)))

(Já už si asi rok brousím zuby na crossover HP/KKM slash - Yuuri/Harry/Draco/Wolfram ..všechnomožně dohromady a pořád nejsem schopná to napsat) :)))

jj.Sensitive...tam jsou vesměs všechny ty postavy k sežrání :)))

29 Morgana Ehran Morgana Ehran | 15. května 2008 v 20:19 | Reagovat

tss, Ritsuku takového camprlíka malýho protivnýho, to mi přeješ? kór když víš že jsem na starší:))) *zuřivý mrkajík* já zrovna, heh:)))

Soubi v loveless fakt jako jediný stojí za hřích:))) i když se mi líbila i jedna holka, ale jméno fakt nevím...

30 Morgana Ehran Morgana Ehran | 15. května 2008 v 20:24 | Reagovat

když jsme u těch crossoverů, tak mě napadl na KKM a GH... to by byla teprv swingers party:)

31 warrion warrion | Web | 15. května 2008 v 21:02 | Reagovat

Ajjo, za všechny třeba Murtagh z Eragona XD Edward, pochopitelně... to už jsme ale vyřešily :)))

Z GH miluju Omiho a Hideho. Kaoru nesnáším, ale aspoň vám všem nelezu do zelí, když ho tak zbožňujete... v tom případě by se ti mělo líbit záhlaví, když ho v něm máme XD V Death Note je rozkošnej L, v KKM snad všichni (kromě Shinoua, toho fakt nemusím, a dost často mi vadí i Murata. Ale Yozak, Günter, Wolfi, Konrad... *zasněný výraz*). A pochopitelně Eiri a Mr. K z Gravitation, Soubi, Shin ze Saint Beast, Kyouya z Ouranu, Kubota z Araisa...

Blanch, to nás nejdřív musí něco napadnout XD

ME, to by bylo XD KKM/GH, tam by těch párů bylo aspoň deset...

32 Morgana Ehran Morgana Ehran | 15. května 2008 v 21:29 | Reagovat

warr, jo no, právě:)) vymýšlím koho spáruju s Conym, Günterem (i když já jsem v tomhle shipper - Gwen forever!) a yozaka... no GH má dost studentů:))))))

33 Allishka Allishka | 16. května 2008 v 18:38 | Reagovat

Murtagh??? MURTAGH????? Tak na toho zapomeň... okamžitě!!! To je člověk, nad kterým naslintám dva kýble, na toho mi ani nešáhneš!!!! XD XD

34 Ajja Pensivell Ajja Pensivell | Web | 17. května 2008 v 12:55 | Reagovat

Tak si nech Murtagha a já si vezmu Garetta :D :D

35 warrion warrion | Web | 19. května 2008 v 8:33 | Reagovat

Ajjo, vidíš? Přesně o tom jsem mluvila XD All je prostě větší a na pískovišti mě bije, tak jí asi Murtagha budu muset nechat... :( A to i přes to, že jsem Eragona četla dřív XD Sakra, měla bych si zarezervovat postavy z Vampire Knight, než to někdo objeví XD

36 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 3. listopadu 2009 v 22:10 | Reagovat

Nechám se překvapit dalším sledem událostí ale ted musím jít hají! :D kecá musí se učit! takže zítra :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama